Rande s manželem

10:31 30. července 2015


Letošní prázdninové dva měsíce jsme se s Vášou rozhodli trávit v Česku a v klidu. Rozhodně to ale není žádná nuda. Piva s kamarádama, kafíčka s kamarádkama, práce v kavárně, festivaly, kolo, english camp a další. Mezi tím vším si ale potřebujeme najít čas pro sebe navzájem, proto chodíme na rande. Jedno takové dvoudenní jsme si udělali v pondělí a úterý v Praze.

...V neděli, když jsme měli pár kamarádů u nás na návštěvě, hráli jsme deskové hry a jedli popcorn, zmínila jsem, že máme s Vaškem další den rande. Jeden kamarád se zasmál a řekl: "Vy už jste přece manželé, vy už nechodíte na rande!".
To rozesmálo zase mě, protože si nedokážu představit naše manželství bez méně či více pravidelných rande. Už je to skoro rok, co jsme svoji a jako "zkušená" manželka můžu říct, že čas cíleně trávený a soustředěný na partnera, stojí za to! O tom třeba víc v jiném článku, teď už k našemu poslednímu rande.


S Vaškem máme společných pár věcí a jedna z nich je láska k dobrému jídlu a pivu. To máme společné i se dvěma podniky, které jsme měli jako hlavní body programu. 

Prvním takovým podnikem byl Beergeek na Jiřího z Poděbrat. Před pár lety si Vašek zamiloval druh piva s názvem IPA (India Pale Ale) a tuto lásku jsem od něj rychle přebrala. Navíc se v posledních letech v Česku rozmohl trend malých pivovarů a některé z nich se právě tomuto druhu věnují. Podnik Beergeek nám nabídl asi 25 druhů piv a z toho asi 7 bylo právě IPA. Ochutnali jsme a pochutnali jsme si. 

Navíc si myslím, že jim Vašek stál modelem při návrhu loga! :D


Druhým podnikem byla Japonsko-korejská restaurace Tokyo v Bubenči. Přes Slevomat jsme si objednali menu 58 kousků sushi!! Stálo nás to 599,- a původní cena byla 2100,-. Nabízeli i menší porce, ale my jsme prostě žrouti. :) 

 Když jsme do restaurace vcházeli, byla jsem trochu vylekaná, šli jsme dolů do sklepa a rozhodně to nevypadalo na nějaký luxus. Když jsme ale vstoupili do restaurace, viděli jsme staršího Japonce, jak maluje úžasně zajímavé obrazy u jednoho stolu a další japonské rodiny a skupiny sedící jako hosté. V tu chvíli jsme věděli, že to bude stát za to.


A taky stálo! Jídlo byl výborné, prostory kouzelné a obsluha rozmilá. Pokud máte rádi sushi, rozhodně sem zajděte! Navíc, na Slevomatu mají pořád ke koupi vouchery >> https://www.slevomat.cz/sleva/933989-cerstva-sushi-menu-v-restauraci-tokyo-28Kromě jídla a pití jsme taky byly u mé nejmilejší sestry, měli movie night a měli se parádně :)
Zašli jsme do H&M, kde jsme mi koupili basic tričko a Váša stihl dvakrát zaběhnout do Yoyo Stóru a do Slušnýho (yoyo obchody) pro nějaké propriety k yoyu a novou Clyw (yoyo značka) pětipanelku. Fakt mu sekne :) 

Jsem hrozně vděčná za to, že můžeme mít já i můj muž na prvním místě Boha a můžeme se spolu a díky sobě o Něm učit víc a víc! Manželství je skvělá věc :)


You Might Also Like

0 komentářů