Vánoce a Silvestr

19:53 5. ledna 2016Během svátků jsme si mohli všimnout absence článků "Můj týden ve fotkách". Bylo to proto, že jsem chtěla a potřebovala nejen čerpat energii a odpočívat, ale taky se plně věnovat všem rodinám a blízkým :) Proto to teď chci aspoň malinko dohnat fotkama z Vánoc a ze Silvestra! Moc jsem si ten čas užila a doufám, že i vy! :)


VánoceUž tradičně (2. rokem) jsme měli na Štědrý večer sushi (z výborného Sushi Bar v Šumperku!) na večeři. Kromě toho, že nemusím stát cely den u plotny, tak nám s Vaškem sushi neskutečně chutná!Večeři jsme sdíleli s kamarádama Liborem, Danielem a Jennifer.


Už jste někdy zkoušeli dávat na stromeček sušené pomeranče? Krom toho, že se mi líbí, tak krásně voní!

 Daniel a Jennifer přijeli do Šumperka v listopadu na 3 měsíce z USA z Minnesoty. Přijeli nám pomoct na Kostele a taky s náma jednoduše trávit čas:)Ve 22:00 jsme se ještě sešli na Kostele Jinak , Vašek řekl pár myšlenek (O kom (o čem) jsou Vánoce? - klikni sem) dali jsme si svařák a měli jsme se krásně :)


Mezi svátkama jsem byla na hromadě vánočních večírků, besídek s blízkýma lidma :)Silvestr

Slavili jsme na Kostele Jinak. Krom Photo Booth jsme si užili karaoke a výbornou večeři, kterou pro nás připravil Peťa Václavek. A nakonec 30ti minutový ohňostroj od zdejší vietnamské komunity. Fakt dobrý!
Většina fotek je od šikovné Natálky Rýznarové.Ještě jednou Krásný rok 2016!

Jsem vděčná za to že jste, že mi píšete a povzbuzujete mě psát dál! Díky, že se máme!
You Might Also Like

1 komentářů

  1. ahoj liduš,krásné fotky,vidět,že jste si pěkně užívali.my také prožíváme hezké vánoce!ale jen k těm sušeným pomerančům:jěště,když jsme bydleli v Olomouci v bytečku 1+1 nám trubky k topení vedly zcela logicky :) pod stropem,tudíž se na krásně věšelo cokoliv,no a na Vánoce jsem si vymyslela a pověsila ozdoby ze suš.pomerančů,skořice a rozinek,ano,krásně nám to vonělo,jaké pak bylo překvapení,když asi tak v půlce ledna nám z nich začaly padat malé larvičky,moli si v pomerančích!udělali líheň,tož jsem vzala nůžky a celé zdobení letělo dolů,že jsem se málem poblila nemusím asi ani zmiňovat....:)Liduško,přeji ti a Vaškovi z celého srdce ať vám p.bůh žehná ,spoustu lásky a dobra na rozdávání!majka vranová

    OdpovědětVymazat